Evlilik ve Aile Koçluğu

 

Evliliklerde yaşanılan sorunların temel kaynağı eşler arasındaki, cinsiyet, kültür ve kişilik farklılıklarıdır kuşkusuz.

Bu farklılıkların temel kaynağını oluşturan  beklentiler, önyargılar,  inançlar, düşünceler, zihin okumalar, birer negatif kodlamalar olarak  bilinçaltında  yönetici amir gibi evliliği yönetir.

Evlilikler bu negatif kodlamalar nedeniyle, iki kişi arasında değil adeta, anneler,  babalar, kardeşler, arkadaşlar ve eski ilişkilerle beraber çoklu bir şekilde yürütülmeye çalışılmaktadır..

Evliliklerde, bu negatif kodlamalardan kurtulmak, geçmişi sevgiye dönüştürmek, özgürce kendin olmak, ilişkiyi birlikte mutluluğa ve keyif dolu bir yolculuğa dönüştürebilmektedir..

Özellikle evlilikte sorunlar  yaşayan, hatta ayrılığı düşünen  çiftlerde, bu kararı vermeden önce bir dönem, bilinçaltı temizlik ve bilinçaltı telkin ile pozitif kodlama terapisi almaları  sonucunda,  ayrılıktan vazgeçtiklerine de  sıklıkla rastlanmaktadır.   

Evliliklerin de, sorun yaşamasalar da,  ilişkilerini daha üst düzeylere taşımak isteyenler için, bilinçaltı temizliği ve telkin terapi yöntemi ile çok başarılı sonuçlar oluşmaktadır..

İlişkide tek tarafın bilinçaltı arınması, terapi alması,  ilişkiye olumlu katkı sağlamaktadır. Ancak iki tarafında ayrı ayrı terapi alması, evliliklerdeki pozitif dönüşümü hızlandırmaktadır.. 

Ayrıca aile ilişkilerinde çocuklarla, anne, baba, kayınvalide, kayınpeder, görümce v.b. ile  iletişim  sorunlarında, oluşan zedelenmiş özdeğer sonucunda yaşanan enerji kayıplarında bu enerjilerinde toplanılarak, tüm negatif bağlardan özgürleşmek , kalıcı mutluluk ve huzurun kapısını aralamaktadır..

Yorum bırakın

Duygu Bilir Kale Akınal - DoktorTakvimi.com

Mokan Danışmanlık © 2023. Bütün hakları saklıdır.