Telkin Yöntemi ile Zayıflama

Bilinçaltı tüm organların orkestra şefi gibidir. Hangi organın hangi tonda hangi hızda çalışacağını işaret eden.. Bilinçaltı ana yönetim bilgisayarı olduğu için, ona verilen kodları harfiyen uygular, sorgulamaksızın.. Yağ yakma hızı artırılarak, yağ yakıcı etkenlerle, mide küçültme prosesleriyle, hızla kilo verilmektedir.

Zayıflama hikayelerinde, hızlı kilo vermekten de öte esas kıymetli olan, verilen kilonun korunmasıdır..  Çünkü bilinçaltı kodlamaları ile kilo verildiği için o kodlar sürekliliği sağlamaktadır.

Yemek ile mutluluğu bağdaştıran anlayışlar, psikolojik travmalar ile beslenme alışkanlığı değişiklikleri ve 0-6 yaşta kilo ile bağdaştırılan kalıplar, bilinçsiz olarak kendini veya çevrendeki cezanlandırma güdüsü bile kilo vermeyi güçleştirdiği gibi engelleyebilir. Bu süreçte telkin yöntemi daha etkin ve uzun soluklu çözümler sunabilmektedir.

Başarı oranı yüksek bu yöntemde bilimsel normlara ve sağlık standartları aykırı bir uygulama yapılmamaktadır. Diğer programlarda olduğu gibi 4-6 kilo geçilmez ve düzenli diyet, yağ ölçümü ve danışanın mutluluğu ön plandadır. Farkılık danışanın daha rahat olması, iştahının olmaması ve kalıpların kırılması nedeniyle kalıcılığının fazla olmasıdır. Bu programda diyetisyen ile haftalık yağ ölçümü ve görüşmeler yapılır.

Duygu Bilir Kale Akınal - DoktorTakvimi.com

Mokan Danışmanlık © 2024. Bütün hakları saklıdır.