Bolluk Bereket Arttırıcı Koçluk

 Yaşamımızda ki bereketsizliklerin kaynağı da yine negatif inanç ve yargılar, yetersizlik, başarısızlık ve parasızlık korkularıdır.. 

Yine 0-6 yaş ve ergenlik dönemi oluşan yetersizlikler veya, genelde babadan öğrenilen kodlamalar ve korkular yaşamdaki maddi sıkıntıların kaynağıdır..

Erkekler için baba önemli bir engelleyici ve yol açıcı etki  olabilmektedir, yaşamda.. ocuklukta ve ergenlikte aile ortamında duyduğu ve gördüğü her olay .. her yargı birer negatif kodlamalara dönüşebilir.. “para zor kazanılır”, “para insanı bozar”.” Zenginin düşmanı çok olur” , “zenginler sevilmez, acımasız olur” v.s. gibi negatif kodlamalar, bizi paradan uzaklaştırır.

En çok rastladığım bizim, dini ve kültürel alt yapımızdan da gelen, bir lokma bir hırka felsefesi, kollektif bilinçaltı ile hepimizin yaşamını etkilemektedir.  Zengin olmayı, parayı sevmeyi ve parayı sevenleri, küçümseyen bir yanımız var. Hemen herkes de.. Çünkü bana gelen danışanlarımın pek çoğunda “ben çok paraya layık değilim “ negatif kodlaması çıkmakta. Zaten hemen de dile dökmekteler. Çok parayı istemem diyerek. Neden dediğimde genelde, parayı sevmeyi ve istemeyi küçümsemek, kendine yakıştırmamak olarak gözlemlemekteyim.

Paranın elde edilmesine bir diğer direnç de.. Tarihsel geçmişimizde savaş görmüş bir jenerasyonun sonucunda, KITLIK BİLİNCİ nin, atalarımızdan, ve yine  kollektif bilinçaltı ile bize akmış olması.

Bilinçaltı temizlikle, bu negatif kodlamalar , bağlar ve yükler, anne baba , atalar tamamı ile

Temizlenerek, yeni pozitif kodlamalarla BOLLUK BİLİNCİ oluşturulmaktadır, bilinçaltı düzlemde..

Bilinçaltı temizlikle,ve bilinçaltına pozitif yeni telkinlerle,  bolluk ve bereketin arttığı, iş yaşamının da keyfe dönüştüğü  görülmektedir..  

BİLİNÇALTI TEMİZLİK VE TELKİN TERAPİ YÖNTEMİM ile  ( BTT terapi yöntemi) bu değişim kolaylıklar gerçekleşmektedir. Ancak, yaşamsal gerçeklikteki dönüşümü kişinin bilinçaltındaki yargıların, kodlamaların kemikleşme oranı ile değişim gösterebilmektedir.

Yoksulluk ve yoksunluk  bir bilinç hastalığıdır .. / NİL GÜN

Duygu Bilir Kale Akınal - DoktorTakvimi.com

Mokan Danışmanlık © 2024. Bütün hakları saklıdır.