Sınav Koçluğu

 

Sınavlarda rekabet çok yüksek, çok yakın başarı grafikleri ile belirlenen sonuçlar nedeniyle,   kanıtlanan bilgilere göre,  çok bilgili, çok zeki ve çok çalışkan olmak kadar, motivasyon, inanç, ve özgüven de sınav başarısı için büyük önem taşımaktadır..

Bilinçaltında güvensizlik başarısızlık, yetersizlik  ve suçlanma korkusunun  tamamı ile temizlenmesi kendine güvenin ve inancın ön şartıdır.  Kendine inanç ve özgüven ise,başarının önşartını oluşturmaktadır.

Ayrıca, çok zeki ve çok başarılı çocukların, beklentileri de çok yüksek olduğu için buna bağlı stresleri de daha yüksek olmaktadır. Sınav stresi ile baş edici yöntemler ve telkin terapi ile de başarı grafiğinin yükseldiği görülmektedir.

Bilinçaltındaki negatif etkilerden tamamıyle arınmakla, ve pozitif bilinçaltı  telkinlerle zeka kullanım oranlarının artışı,  buna bağlı olarak algılayış ve kavrayış kapasitesindeki artışı sağlayarak,  başarıyı yükselttiği de görülmektedir.

Ki yapılan bilimsel deneylerde, bu sonuçları kanıtlamaktadır.

Çocuklarımızın  yaşamlarının,  en kritik noktasında,  potansiyelini ve zekasını en yüksek oranda kullandığı,  emeklerinin karşılığı olan başarı ve mutluluk,  hatta daha fazla için..

Bilinçaltı Temizliği ve Telkin Terapi Yöntemi ( BTT Terapi yöntemi ) ile sevindirici sonuçlar alınmaktadır..

Duygu Bilir Kale Akınal - DoktorTakvimi.com

Mokan Danışmanlık © 2024. Bütün hakları saklıdır.