İlişki Koçluğu

 

İlişkilerde yaşanan sorunların tüm kaynağı bilinçaltındadır. Ve bu nedenle pek çok ilişki olgunlaşabilecekken başlamadan bitişlere neden olmaktadır. Veya da acı çekerek de olsa kangren olmuş ilişkiler, vazgeçilemediği, bağımlılığa dönüştüğü için, enerji vampirleri olarak devam etmektedir. Bazen de sonuç  yalnızlık olmaktadır.

0-6 yaş döneminde her çocuğu bir idolü vardır, yani karşı cins rol modelleri denebilir.. ve ilk ilişiki bu modele göre oluşur ve sonrakilerde de bu model güçlenerek tekrarlanır..

Erken çocukluk ilk ergenlik döneminde nasıl ilişkiler .. nasıl bir evlilik yaşayacağımız aşağı yukarı kesinleşmiştir..

O yaşta aldığımız negatif kodlamalarla da ilişkş tam olarak kesinleşir.. Erkeklere güvenilmez.. Erkekler aldatır.. Erkekler kullanır.. veya kadınlar aldatır.. Kadınlar baskıcıdır.. kadınlar kullanır gibi..

Bunların temizlenmesi, yerine yeni pozitif telkinler yerleşmesi ile, yaşam, keyifle ve huzurla kendin olmaktan mutlu olduğun keyifli  bir  yolculuğuna dönüşebilir.. Bu yolculukta emin olun ki.. Bu keyfe eşlik etmek isteyenler olacaktır..

BilinçBöylece,  birlikte yol olmaktan keyif aldığın, sevgi ve güven dolu bir ilişki,  BTT terapi yöntemi ile kendiliğinden gerçekleşmektedir..

Duygu Bilir Kale Akınal - DoktorTakvimi.com

Mokan Danışmanlık © 2024. Bütün hakları saklıdır.