Zayıflama Koçluğu

 

Bilinçaltı tüm organların orkestra şefi gibidir. Hangi organın hangi tonda hangi hızda çalışacağını işaret eden ana yönetim bilgisayarı olarak çalıştığı için, tüm organlar, ona verilen kodları harfiyen uygular, sorgulamaksızın..

Her fazla kilonun, kendini şişman olarak tutmanın bilinçaltında bir nedeni vardır. Değersizlik ve suçlanma korkuları, veya kendini çirkin görme, veya 0-6 yaş veya ergenlik dönemi  oluşan negatif kodlar, insanda kilo almayı ve kilolu kalmayı sağlar..

Bu nedenle,  irade ile zorluklarla kilo verilse de, tekrar fazlası ile kilo alınmasına çok sık rastlanmaktadır.. 

Bilinçaltında bu negatif kodlamalardan ve korkulardan arınarak, kendiğilinden kilo verildiği gibi, bilinçaltında telkin terapi ile, yağ yakma hızı artırılarak, yağ yakıcı etkenlerle, mide küçültme prosesleriyle, hızla ve kolay  kilo verilmesi sağlanmaktadır.

Terapi alan kişilerde iştah kaybı, yemek konusunda isteksizlik ve ayrıca bölgesel kilo kayıpları da oluşmaktadır.

Özellikle armut tipi kilo alışlarda kalçadaki yağların çözülmesinde, bilinçaltı temizlik ve telkin terapi yöntemi ile, başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Bilinçaltı Telkin Terapi ile zayıflamanın avantajı ise,  sadece kolaylıkla, neredeyse yerken kilo vermenin yanı sıra, VERİLEN KİLOLARIN KALICI olmasıdır..  Çünkü bilinçaltı kodlamaları ile kilo verildiği için o kodlar sürekliliği sağlamaktadır.

Ömür boyu kilo verme sorunundan kurtuluş, artık hayal değil.. 

Duygu Bilir Kale Akınal - DoktorTakvimi.com

Mokan Danışmanlık © 2024. Bütün hakları saklıdır.