YAŞAM KOÇLUĞUNUN ÇALIŞMA ALANI

Evlilik ve Aile Koçluğu :  Özellikle evlilikte ilişki sorunları yaşayan çiftlerde, ve ilişkisini daha üst platformlara taşımak isteyen çiftlerde.. Hatta boşanma aşamasında olan çiftlerde ..

İlişki çalışmalarımda ayrı ayrı çalışmakta, sorunların tespiti ve diğer aşamalarda evli dahi olsalar kişi mahremiyeti önceliklidir.

İlişkide tek tarafın dahi bilinçaltı arınması, ilişkiye olumlu katkı sağlamaktadır. Ancak ikili çalışmada sonuç, yani olumlu geri dönüşler hızlanmaktadır.

Aile ilişkilerinde çocuklarla olan iletişim ve zedelenmiş bağ sorunlarında..

Zayıflama Koç’ luğu: Bilinçaltı tüm organların orkestra şefi gibidir. Hangi organın hangi tonda hangi hızda çalışacağını işaret eden.. Bilinçaltı ana yönetim bilgisayarı olduğu için, ona verilen kodları harfiyen uygular, sorgulamaksızın.. Yağ yakma hızı artırılarak, yağ yakıcı etkenlerle, mide küçültme prosesleriyle, hızla kilo verilmektedir.

Ancak, zayıflama hikayelerinde, hızlı kilo vermekten de öte esas kıymetli olan, verilen kilonun korunmasıdır..  Çünkü bilinçaltı kodlamaları ile kilo verildiği için o kodlar sürekliliği sağlamaktadır.

Toplam bir aylık sekiz seansla başlayan paket proğram, daha sonra isteğe bağlı olarak üç aylık periyodda on günde veya iki haftada bir kodların pekiştirilmesi ile de etki güçlendirilmektedir.

Ömür boyu kilo verme sorunundan kurtuluş, artık hayal değil, yani..

Sınav Koç’luğu: Sınavlarda rekabet çok yüksek, çok yakın başarı grafikleri ile belirlenen sonuçlar nedeniyle,  artık sadece başarı,  günümüzde çok bilgili, çok zeki ve çok çalışmasına bağlı olmuyor.. başarıya inancı en yüksek olan başarılı oluyor.. Çünkü çok yakın başarı grafikleri ile belirlenen sonuçlar da,

Başarıya olan inanç ise, sınav stresi ile en iyi baş etmekle,  bilinçaltında güvensizlik başarısızlık, yetersizlik  ve suçlanma korkusunun  tamamı ile temizlenmesi ile oluşmaktadır. Aynı zamanda algılayış ve kavrayış kapasitesindeki artışı da sağladığı görülmüştür..

Çocuğunuzun yaşamının en kritik noktasında,..  potansiyelini ve zekasını en yüksek oranda kullandığı.. emeklerinin karşılığı olan başarı..  hatta daha fazla için..

Sınav öncesi hazırlık periyodunda haftada bir seans önerilmektedir. Son üç ay veya son altı aylık dönemlerde..

Sağlık için koçluk: Psikolojik ve fizyolojik hastalıklarda tedavinin yanında destek olarak.. Ağır OKB, panik atak, depresyon gibi psikolojik hastalıklarda.. hafif zeka engeli, epilepsi, ve kanser vakalarında.. Tedavi ile birlikte iyileşme sürecini  hızlandırdığını görmekteyiz.

Yüksek Bilinç Koçluk : Bilinçaltı temizliğinde çok derinlere inerek, potansiyelini zekasını ve hafızasını kullanım yüzdelerini yükseltmek ve kişinin kendi öz’ü ile bir ve bütün olduğu, üst bilinçler için, yaşamsal döngülerin değişim dönüşümü için, regresyona kadar giden bilinçaltı negatif etkilerden arınmak,  özgürleşmek, ve frekansları 1000 li düzeylere yükseltmek .. Tekamül zincirinin üst basamaklarını deneyimlemek..

Üç aylık periyottan  sonra kişiye bağlı tercihlerle devam eden tekamül yolculuğu..

İlişki Koçluğu : İlişkilerde yaşanan sorunların tüm kaynağı bilinçaltındadır. Ve bu nedenle pek çok ilişki olgunlaşabilecekken başlamadan bitişlere neden olmaktadır. Veya da acı çekerek de olsa kangren olmuş ilişkiler, vazgeçilemediği, bağımlılığa dönüştüğü için, enerji vampirleri olarak devam etmektedir. Bazen de sonuç  yalnızlık olmaktadır.

Bilinçaltı temizlikle.. birlikte yol olmaktan keyif aldığın, sevgi ve güven dolu bir ilişki için..

Bolluk ve bereket artırıcı koçluk : iş yaşamında ki bereketsizliklerin kaynağı yine negatif inanç ve yargılar ve yetersizlik, başarısızlık ve parasızlık korkularıdır.. Bilinçaltı temizlikle yine en az üç aylık periyotla çok etkili sonuçlar alınmaktadır..

Yorum bırakın

Duygu Bilir Kale Akınal - DoktorTakvimi.com

Mokan Danışmanlık © 2023. Bütün hakları saklıdır.